Yarışma Programlarından Para Kazanmak

Yarışma Programlarından Para KazanmakEkonomik sıkıntılarımızdan kurtulmak için yarışma programlarına katılmayı eminin herkes düşünmüştür.  Bu düşünce ya eyleme dönüşmemiş, ya da o kadar insan başvuru yapıyorlar beni mi çağıracaklar deyip vazgeçmişsinizdir. Eyleme dönüşmeyen düşüncenin hiçbir önemi yoktur.  Düşünceler eyleme dönüştüğünde anlam ve değer kazanır.

Yarışma programlarından para kazanmayı düşünüyorsanız önce piyasadaki yarışma programlarını taramalısınız. Hangi yarışmalara katılmak istediğinizi belirlemeli ona göre başvurularınızı yapmalısınız. Başvurunuzu da gün gün takip etmelisiniz. Beni çağırmazlar, ben çok şanssızım gibi düşüncelerden sıyrılıp düşüncelerinizi hayata geçirmeye başlayın.

Yarışma programlarından para kazanmanın en güzel ve kolay yolu Kim milyoner olmak ister yarışmasına katılmaktır. Bu yarışma için fiziksel gücünüzün olması gerekmiyor. Aklınıza bilginize ve heyecanınıza güveniyorsanız kim milyoner olmak ister yarışmasından ciddi paralar kazanabilirsiniz.

Kim milyoner olmak ister yarışmasında toplam 12 soruyu bilerek 1 milyon lira ödüle ulaşabilirsiniz. Sorular kolay sorulardan başlayıp her aşamada zorlaşmaktadır. Bilginin sınırı ve ölçütü yoktur. Duyduğunuz bir haber, okuduğunuz bir gazete köşesi sizi doğru cevaba götürebilir.  Karamsar olmak, kendine güvensiz olmak, ben kesin ilk soruda elenirim gibi negatif düşünceler sizi bu yarışmadan soğutabilir. Kendinize güvenerek ben bu işi yapacağım ve para kazanacağım demelisiniz.

Kim milyoner olmak ister yarışmasında size ilk aşamada 3 joker hakkı verilir. Soruların cevabını bilmediğinizde bu jokerleri kullanabilirsiniz. Para kazanabilmek için jokerleri doğru yerde doğru zamanda kullanmalısınız. İlk 5 soruda joker kullanmak çok mantıklı olmamakla birlikte elenmektense joker harcamak oldukça mantıklıdır.

Kim milyoner olmak ister yarışmasından kazandığınız para 6 ay içerisinde banka hesabınıza aktarılır. Yarışma programlarında paralar hiçbir zaman elden peşin ödenmez. Bu işlerin resmi evrak ve prosedürleri vardır. Sizden istenen evrakları tamamlayıp ödeme talep edersiniz. Devletin aldığı %10 luk vergi kesintisinden sonra kalan bakiye 6 ay içerisinde banka hesabınıza yüklenir.

Kim milyoner olmak ister yarışmasına başvuru yapıp başvuru numaranızı her gün gazeteden takip etmelisiniz. Başvurunuzun onaylanması halinde 2 etaplı bir mülakata girersiniz. Bu mülakat sizi tanımak içindir. Mülakat sonrası artık yarışmaya katılabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir