Yarışma Programlarına Katılmak

Yarışma Programlarına KatılmakYarışma programları ülkemizde son günlerde büyük ilgi ile izlenmeye başlandı. Kişiler yarışma programlarına farklı amaçlarla katılmaktadır. Kimisi eğlencesine, kimisi yarışmada büyük ödül kazanmak için katılır. Amacınız ne olursa olsun yarışmak için mutlaka yarışma programlarına başvuru yapmak gerekir. Her yarışma kendi formatına uygun yarışmacı seçmek için özellikler belirler. Belirlediği özelliklere uygun profildeki kişileri yarışmacı olarak kabul eder.

Altın petek ve Kim milyoner olmak ister yarışmaları ülkemizde en çok tercih edilen yarışma programlarıdır. Kim milyoner olmak ister yarışması uzun bir geçmişe sahip olması ve verdiği ikramiyenin büyüklüğü ile Altın petek yarışmasından daha çok izleyici kitlesine sahiptir.

Kim milyoner olmak ister yarışmasına katılmak için yarışmanın katılım prosedürlerini iyi bilmelisiniz. Kim milyoner olmak ister yarışma prosedürleri şunlardır:

1- Yarışmaya katılmak için 18 yaşını doldurmuş olmanız gerekir.

2- Yarışma ön başvurusu yapıp size verilen başvuru numarası ile her gün yarışmacı olabilecek kişiler listesinde başvuru numaranızı takip etmelisiniz.

3- Başvuru numaranızı listede gördüğünüz anda müracaat edip 2 aşamalı yazılı ve sözlü mülakata girmelisiniz.

4- Mülakatta sizi tanımaya yönelik sorular sorulur. Farklı kişilik özelliğine sahip olmak, kendinizi iyi ifade etmek, açık sözlü ve dürüst olmak mülakatta aranan en önemli özelliklerdir.

5- Kazandığınız parayı nasıl değerlendireceğiniz, hangi amaçlar için kullanacağınız gibi sorular sorulur. Klasik rutin cevaplar vermek yerine gerçekten yarışmaya katılım amacınızı dile getirmelisiniz. Ajitasyon yapmak, acındırmak gibi psikolojik hallerinden uzak mutlu kendine güvenen güçlü ve kararlı bir yapıda olmanız yarışmacı olmanız için size kapı açacaktır.

6- Yarışmadan para kazandığınız zaman para hemen size peşin olarak ödenmez. Parayı almak için 6 ay gibi bir süre bekleyebilirsiniz. Para üzerinden devlet % 10 vergi alır. Vergi kesintilerinden sonra kalan bakiye hesabınıza TL olarak yüklenir.

Kim milyoner olmak ister yarışmasına başvuru yapmak için sitemizdeki linki tıklayabilirsiniz. Sitemiz kim milyoner olmak ister yarışmasından maksimum sonuç almak ve bu yarışma hakkında güncel ve özgün bilgileri siz değerli okurlarımıza aktarmak için hazırlandı. Bizi izlemeye devam edin.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir