Aylık arşivler: Şubat 2018

Evden Eve Taşımacılık

İnsanların sık iş ve yaşam alanı değiştirmesi taşımacılık sektörüne hız kazandırdı. Taşımacılığın önem kazanması ile birlikte günümüzde nakliyat firmaları mantar gibi çoğalmaya başladı. Merdiven altı diye tabir edilen kaçak göçek çalışan nakliyat firmaları müşterilerini mağdur etmeye devam ediyor.

Evden eve taşımacılık ambalajlı ve sigortalı olur bütün eşyalar taşımadan önce güzel bir şekilde paketlenir. Taşıma işlemi yapılmadan önce eşyanın değeri üzerinden eşyalarınız sigortalanır.

Evden eve taşımacılık firması ise işlerini bir plan doğrultusunda yapar. Önce evinize ekspertiz gönderir. Ekspertiz eşyalarınızın durumunu analiz edip size uygun fiyat çıkarır. Anlaşma dahilinde ekibimiz önce eşyalarınızı sigortalar. Sonra güzel bir şekilde paketleme yapar. Montaj ekibimiz bütün beyaz eşya, dolap gibi eşyalarınızı zarar görmeyecek bir şekilde söker. Adana ve ilçelerinde hizmet veren taşıma firması uzun yıllardır Adana taşımacılık ihtiyacına cevap vermeye devam ediyor. Kısa zamanda taşımacılık filosunu arttıran firma memnun ettiği müşterilerinin referanslarıyla büyümeye devam ediyor.

Ev Taşımada Dikkat Edilecek Hususlar

Dünyanın en zor işi nedir diye sıralama yapsalar ilk sıralarda ev taşıma işi gelir. Ev taşıma yapılacağı gün insan zihnen ve bedenen oldukça yorulur. Hayatta en büyük pişmanlıkları da bu dönemde yaşarız. Ani kararlar verip yanlış yollara sapabilir bize büyük çile yaşatacak firmalara yönelebiliriz. Ankara arda nakliyat olarak ev taşıma işini size aşama aşama anlatacağız. Amacımız yazı dizimizin faydalı olması bir nebze olsun pişmanlıklarınıza bir yenisini eklemenizin önüne geçmektir.

Ev Taşırken Şu Hususlara Dikkat Edilmelidir

1- Tarihlerin Netleşmesi: Taşınma tarihiniz net olmalıdır. Pazartesi ya da salı günü taşınacağız diye nakliyat firmalarına söylemeniz durumunda net olmadığınız için firma bakarız denir. Bu süre içinde firma bu 2 güne nakliyat siparişi alırsa ne olmadığınız için sizi yarı yolda bırakabilir.

2-İyi Nakliyat Firması Belirleme: Ambalajlı, sigortalı, asansörlü taşımacılık yapan size uygun fiyat veren deneyimli nakliyat firmalarına yönelmelisiniz.Tavsiye usulü nakliyat firmalarını tercih edebilirsiniz.

3-Ambalajlama: Nakliyat firması ambalajlama yapacağını söyler ve o gün geldiğinde ambalajlama yapmak istemeyebilir. Ambalajlama işi ile taşıma işini aynı gün yapan firmaları tercih etmeyin. Taşınma günü ambalajlama konusunda sorunlar çıkabilir. Her şey önceden konuşulmalıdır.

4-Sözle değil belge ile iş yapın: Sigortalıdır kırılan çizilen eşyanız ödenir diyen firma ile değil sizinle eşyanızı sigortalayan ve size belge sunan firmalarla çalışın. Söz ağızdan çıkar ve uçar gider. Eşyanızın başına bir iş geldiği zaman karşı firma direk olayı size bağlayıp işin içinden çıkabilir. Bu yüzden elinizde yazılı bir belge olursa hakkınızı yasal yoldan arayabilirsiniz. Yoksa zarar gören eşyanızın üstüne bir bardak su içmek düşer payınıza…

Eğriçam Nakliyat

Mersin ilinin en kalabalık semtlerinden birisi Eğriçam bölgesidir. Bölge hem müstakil ev bakımından hem de site bakımından oldukça zengindir. Bölgede nakliyat hizmetleri birçok firma tarafından karşılanmaya çalışır. Mersin Eğriçam bölgesinde en aktif hizmet veren nakliyat firması Eğriçam evden eve nakliyat firmasıdır. Mersin Mezitli ilçesinde yer alan bürosu Eğriçam bölgesine oldukça yakındır. Bu yüzden nakliyat konusunda en aktif hizmet bölgesi Eğri çam bölgesidir.

Eğriçam evden eve nakliye firması Mersin Eğriçam bölgesinden Türkiye’nin tüm bölgelerine evden eve nakliyat hizmeti vermektedir. Bölge halkının bizi tercih etmesinin en önemli sebebi kaliteli nakliyat hizmetini uygun fiyata yapmasıdır. Çalışan ve ekipmanları bünyesinde toplayan firma Mersin ilinde nakliyat konusunda en ucuz fiyata taşımacılık yapan firma olarak dikkat çekiyor.

Mersin ilinden Türkiyenin tüm bölgelerine taşımacılık hizmeti veren firma asansör sistemi ile eşyalarınızı kısa sürede zarar görmeden ambalajlı ve sigortalı bir şekilde taşıyor. Taşıma sırasında oluşabilecek kazalara karşı eşyalarınızı güvence altına alan firma bugün Mersin genelinde en çok tercih edilen firmadır.

Eğriçam nakliyat firmasını Mersin Eğriçam bölgesinde yaşayan birisi olarak tercih edebilirsiniz. Bölgede bu nakliyat firmasından daha iyi hizmet veren uygun fiyat politikası olan başka bir firma bulmanız mümkün değildir.

Asansörlü Taşımacılık Önemlimidir?

Teknolojinin gelişmesi ile birlikte nakliyat sektörü de hız kazandı. Özellikle asansörlü taşımacılık yapmaya başlayan firmalar kısa sürede gelişti. Kısa sürede hiçbir zarar görmeden eşya taşımada altın çağ açan asansörlü sistem birçok nakliyat firması tarafından kullanılmaya başlandı. Asansör sistemi pahalı bir sistem olduğu için birçok nakliyat firması asansör sistemi kiralama ile işleri yürütmeye başladı.

Nakliyat sektöründe işçilerin, asansör sisteminin, araçların kiralanması nakliyat sektöründe maliyetleri arttırır. Bu yüzden firmalar arasında ciddi fiyat farkları oluşur. Bir firma eşyanızı 2500 liraya taşırken başka bir firma 1700 lira fiyat verebilir. Kocaeli Bozdoğan Nakliyat firması Kocaeli ilinde asansörlü taşımacılık yapan nadir firmalardan birisidir. Ekipman ve çalışanları bünyesinde toplayan firma size en uygun fiyatı veren firma olacaktır. Asansör sistemini profesyonel bir boyutta kullanan firma kısa sürede nakliyat hizmetlerini tamamlar. Şimdiye kadar hiçbir müşterisini mağdur etmeyen firma mutlu müşteri kitlesi ile her geçen gün büyümeye devam ediyor.

Kocaeli Bozdoğan Nakliyat firması Kocaeli ilinden Türkiye ‘nin tüm bölgelerine evden eve nakliyat hizmeti veren bir firmadır. Asansör sistemini farklı şehirlere de taşıyan firma uygun fiyat ve kaliteli hizmet anlayışı ile çalışmaya devam ediyor. Nakliyat sektöründe kaliteli hizmet almak istiyorsanız asansör sistemini çok iyi kullanan Kocaeli Bozdoğan evden eve nakliyat firmasını tercih etmelisiniz.

Ayrancı Asansörlü Taşımacılık

Taşınmak insan için hayat boyu hep bir çile ve sıkıntı haline gelmiştir. Taşınma sırasında eşyaların kırılıp çizilmesi insanın huzurunu kaçırır. Her taşınma sırasında eşyalar büyük hasar görür. Taşıma sırasında eşyaların sağa sola çarpması, düşmesi sonucu eşyalar kullanılamaz hale gelir. Birçok taşıma firması kırılan eşyalar için basit bir pardon ile olayı geçiştirmeye çalışır. İnsanlık halidir olur böyle şeyler deyip geçiştirsek de kırılan bozulan eşyayı  yerine koymak bizim için çok zordur.  Ayrancı Nakliyat firması sigortalı ve asansörlü taşımacılık hizmeti ile bu sorunları kökünden çözüyor.

Ayrancı Nakliyat taşıma işleminden önce eşyalarınızı önce sigortalar. Olası kaza durumlarında kırılan çizilen bozulan eşyalarınızın bedeli tarafınıza ödenir. Asansörlü taşımacılık hizmeti ile eşyaların kısa sürede hasarsız bir şekilde taşınmasını sağlar. Asansör sistemi ile binanız kaçıncı kat olursa olsun eşyalar kısa sürede evinize güvenli bir biçimde taşınır.

Ayrancı asansörlü taşımacılığın nakliyat sektöründe yeri ve önemi büyüktür. Normal şartlarda bir evin taşınması 4-5 saat gibi bir sürede gerçekleşirken asansörlü sistemle bu 1-2 saate düşer. Eşyaların kısa sürede ve güvenli taşınması açısından asansörlü taşımacılık önemlidir. Asansörlü taşımacılığın maliyeti yüksektir. Bu yüzden birçok nakliyat firması asansörlü taşımacılık yerine işi 2-3 hammalla yapmayı uygun görür. Nakliyat konusunda eşyalarınızın hasarsız taşınması için asansör sistemi kullanan firmaları tercih etmelisiniz. Ayrancı Taşımacılık firması asansörlü, ambalajlı, sigortalı taşımacılık hizmetleri ile nakliyat sektöründe hizmette çığır açmıştır.

Ayrancı Nakliye firması olarak evden eve nakliyat piyasasında uygun fiyata kaliteli hizmet sunmaya devam ediyoruz. Taşımacılığın profesyonel bir iş gerektirdiği işin 1 kamyon ve iki hamalla yapılacak basit bir iş olmadığının bilincindeyiz.  Nakliyat konusunda pişmanlıklar yaşamamak adına firmamızı seçmeniz sizin için en doğru karar olacaktır.

Ambalajlı ve Sigortalı Taşımacılık

Ev taşımak hayat boyu insanlar için çile olmuştur. Ev taşımanın bir çok zorlukları vardır. İyi bir nakliyat firması ile anlaşmadıysanız ev taşıma çilenize bir çile daha eklenir. Bu anlamda ev taşıma konusunda uzman evden eve nakliyat firmasına güvenebilirsiniz. Ambalajlı ve sigortacılık hizmeti ile ev taşıma kabuslarına çözüm üreten firma kısa sürede nakliyat firmaları içinde en çok tercih edilen firma olmayı başardı. Türkiye’nin her noktasına taşımacılık işlemini kusursuz yürüten firma uzman nakliyat firmasına bağlı olarak profesyonel nakliyat hizmeti vermeye devam ediyor.

Uzman evden eve nakliye firması da tıpkı geniş iş olanağına sahip ve Hüseyin beyin taşeronluğunda kurulan bünyesinde hizmet veren bir firmadır. Geniş bir taşıma filosuna sahip firma alanında uzman ve eğitimli çalışma personeli ile nakliyat müşterilerinin gülen yüzü olmaya devam ediyor. Firmanın en büyük özelliği verdiği zamanlamaya sadık kalarak hiçbir müşterisini zor durumda bırakıyor olmasıdır.

evden eve nakliyat firması ev taşıma konusunda çok dikkatli olunması gerektiğini bu yüzden taşıma işini merdiven altı firmalara vermek yerine işini düzgün yapan firmaların tercih edilmesi gerektiğini söyler. Bu anlamda Tüm Ankara ve ilçelerine hizmet veren uzman nakliyat firması bu konuda sizin ihtiyaçlarınıza fazlası ile cevap verecektir. Taşımacılık konusunda uzman, güvenilir bir firma ise aradığınız tercih edebilirsiniz.